Paslaugos

ArchiCAD MOKYMO PROGRAMA

AC1. ArchiCAD pradedantiesiems. Modeliavimas.

1 pamoka. Įvadas į ArchiCAD

ArchiCAD darbo aplinka. Bendri įrankių naudojimo principai. Projekto vaizdų navigavimas. Darbo vienetai, sluoksnių (Layers) sistema, pastato aukštų sukūrimas ir nustatymas. Išorinių (eskizinių) brėžinių įkėlimas į ArchiCAD projektą. Vizualinis brėžinių palyginimas.

2 pamoka.

Sienos, jų modeliavimas. Kolonos ir sijos. Objekto savybių perkėlimo įrankiai. Magic Wand funkcijos naudojimas. Perdangų modeliavimas.

3 pamoka.

Stogai (Roof) ir jų modeliavimas. Pastato konstrukcinių elementų apjungimas su Stogo elemntais. Durų, langų ir stoglangių įkėlimas į modelį. Žemės reljefo modeliavimas ir detalizavimas.

4 pamoka.

Bibliotekiniai objektai: baldai, įranga, šviestuvai, architektūrinės detalės ir kiti elementai. BIM objektų centrai internete. Bibliotekų prijungimas prie projekto ir objektų įkėlimas į projektą. Objektų kūrimas Morph įrankio pagalba. Laiptų (Stair) modeliavimas.


AC1 mokymų temos trukmė 20 akademinių valandų (5 akad. val. pamoka). Mokymai vyksta grupėje iki 6 asmenų. Mokymų dalies kaina 220 EUR (PVM netaikomas). Pasirašiusiuems ArchiCAD aptarnavimo sutartį taikoma 40% nuolaida.AC2. ArchiCAD pažengusiems. Projekto detalizavimas.

1 pamoka.

Išklotinių bei pjūvio brėžinių sukūrimas ir jų vaizdavimo nustatymai. 3D dokumentacija. Matmenų grandinėlės, altitudės, spec. žymėjimai. Teksto įkėlimas ir redagavimas. Ašių sistemos sukūrimas.

2 pamoka.

Atributų pritaikymas grafiniam projekto stiliui: Plunksnų spalvos ir storiai, linijų tipų, štrichų, statybinių medžiagų, tekstūrų taikymas ir redagavimas. Daugiasluoksnių (Composite) sistemų taikymas.

3 pamoka.

Individualių elemento savybių (Property) taikymas. Grafinių pakeitimų (Graphic Overrides) parinkčių nustatymas. Elementų ruošinių Favorites sudarymas ir prikymas.

4 pamoka.

Patalpų zonavimas. Eksplikacijos ir žiniaraščių lentelių sudarymas. 2D brėžinių ruošimas Worksheet pagalba. Linijų ir užpildų konsolidavimas. Detalių brėžiniai.


AC2 mokymų temos trukmė 20 akademinių valandų (5 akad. val. pamoka). Mokymai vyksta grupėje iki 6 asmenų. Mokymų dalies kaina 220 EUR (PVM netaikomas). Pasirašiusiuems ArchiCAD aptarnavimo sutartį taikoma 40% nuolaida.AC3. ArchiCAD pažengusiems. Projekto dokumentacija, bublikavimas.

1 pamoka.

Brėžnio vaizdo parinkčių fiksavimas (View Maps) taikant grafinius atributus, mąstelį, UCS padėtį.

Dokumento šablono Master formavimas: Dokumento apipavidalinimas, autotekstų naudojimas.

2 pamoka.

Brėžinių, paveikslėlių, eksplikacijos lentelių bei kt. dokumentų maketavimas Layout stadijoje. Projekto bylos parengimas. Projekto bylos publikavimas: Spausdinimas, išleidimas PDF formatu, virtualaus BIMx modelio publikavimas.

3 pamoka.

Darbas išoriniais skaitmeniniais formatais: darbo su DWG laikmenomis specifika, modelio išleidimas / įkėlimas IFC formatu.

4 pamoka.

Vizualizacijos vaizdų kūrimas: šviesos šaltinių įkėlimas, vizualizavimo scenų parinkimas, fotorealistinių ir eskizinių vaizdų „skaičiavimas“.


AC3 mokymų temos trukmė 20 akademinių valandų (5 akad. val. pamoka). Mokymai vyksta grupėje iki 6 asmenų. Mokymų dalies kaina 220 EUR (PVM netaikomas). Pasirašiusiuems ArchiCAD aptarnavimo sutartį taikoma 40% nuolaida.


ArchiCAD Mokymų Centras

UAB “DESIGN SOLUTIONS”, KONSTITUCIJOS PR. 23C – 512, 08105 Vilnius. TEL +370 685 60553


Kitos paslaugos

  • Programinių įrangų atstovavimas

Atstovaujame bei platiname BIM projektavimo programinę įrangą GRAPHISOFT ArchiCAD, taip pat Abvent Artlantis, MAXON ir kt. Prekiaujame 3D Connexion kompiuteriniais priedais.


  • BIM modeliavimas

Architektūrinės dalies BIM projekto rengimas, konsultavimas įvairiais ir BIM modeliavimo ir projektavimo klausimais


  • 3D vizualizacija ir fotomontažai

Projektuojamo pastato fotorealistiniai perspektyviniai vaizdai, kuriuose objekto paviršiai atitinka realias spalvas, tekstūras ir medžiagiškumą. Nurodykite pageidaujamą metų bei paros laiką, ir mes užtikrinsime tikslų Jūsų pastato apšvietimą bei krentančius šešėlius. Galime "įterpti" projektuojamą pastatą į tikrą supančios aplinkos nuotrauką, tuomet rezultatas pašalins visus nesusipratimus dėl Jūsų objekto įsikomponavimo.


  • 3D virtuali realybė

Virtuali realybė (VR) - tai 360 laipsnių apžvalga ir navigacija trimatėje erdvėje. Jūs ir Jūsų užsakovas galėsite "pasivaikščioti" po projektuojamą pastatą žymiai anksčiau, nei darbininkai atvyks į statybos aikštelę! Tai puikiausias būdas pristatyti naują projektą. VR panoramas galima demonstruoti internete.


  • 3D animacija

Fotorealistiniai spalvoti videofilmai - tai "gyvas" projektuojamo pastato demonstravimas, įspūdingas projekto pristatymas užsakovams, potencialiems klientams, dalyvaujant parodose bei konkursuose. Ir tai nėra taip brangu, kaip Jūs galbūt manote!


  • GDL objektai ir bibliotekos

Mes galime sukurti interjero bei eksterjero 2D ir 3D objektų, pvz. langų, durų, baldų, šviestuvų, židinių, stoglangių ir pan. bibliotekas. Gamintojai gali naudoti tokias bibliotekas siūlydami savo produkciją, o architektai - suteikdami savo projektams daugiau realizmo.