Kitps paslaugos

  • Programinių įrangų atstovavimas

Atstovaujame bei platiname BIM projektavimo programinę įrangą GRAPHISOFT ArchiCAD, taip pat Abvent Artlantis, MAXON ir kt. Prekiaujame 3D Connexion kompiuteriniais priedais.


  • BIM modeliavimas

Architektūrinės dalies BIM projekto rengimas, konsultavimas įvairiais ir BIM modeliavimo ir projektavimo klausimais


  • 3D vizualizacija ir fotomontažai

Projektuojamo pastato fotorealistiniai perspektyviniai vaizdai, kuriuose objekto paviršiai atitinka realias spalvas, tekstūras ir medžiagiškumą. Nurodykite pageidaujamą metų bei paros laiką, ir mes užtikrinsime tikslų Jūsų pastato apšvietimą bei krentančius šešėlius. Galime "įterpti" projektuojamą pastatą į tikrą supančios aplinkos nuotrauką, tuomet rezultatas pašalins visus nesusipratimus dėl Jūsų objekto įsikomponavimo.


  • 3D virtuali realybė

Virtuali realybė (VR) - tai 360 laipsnių apžvalga ir navigacija trimatėje erdvėje. Jūs ir Jūsų užsakovas galėsite "pasivaikščioti" po projektuojamą pastatą žymiai anksčiau, nei darbininkai atvyks į statybos aikštelę! Tai puikiausias būdas pristatyti naują projektą. VR panoramas galima demonstruoti internete.


  • 3D animacija

Fotorealistiniai spalvoti videofilmai - tai "gyvas" projektuojamo pastato demonstravimas, įspūdingas projekto pristatymas užsakovams, potencialiems klientams, dalyvaujant parodose bei konkursuose. Ir tai nėra taip brangu, kaip Jūs galbūt manote!


  • GDL objektai ir bibliotekos

Mes galime sukurti interjero bei eksterjero 2D ir 3D objektų, pvz. langų, durų, baldų, šviestuvų, židinių, stoglangių ir pan. bibliotekas. Gamintojai gali naudoti tokias bibliotekas siūlydami savo produkciją, o architektai - suteikdami savo projektams daugiau realizmo.