BIM

Skirtingų specializuotų programų komunikavimas tarpusavyje naudojant sertifikuotą IFC standartą. Koncepcijos tikslas - AEC (Architecture, Engineering, Construction) sričių ekspertų darbas skirtingos platformos programomis kuriant bendrą produktą. Open BIM inicijuota lyderių tarp programinės įrangos gamintojų kaip - GRAPHISOFT®, Tekla®, ir building SMART Data Model technologijos.

ArchiCAD revoliucija BIM procese

Projektavimo komandos susiduria su projektų koordinavimo ir duomenų prieinamumu iššūkiais įgyvendinant didelio mastelio BIM projektus. ArchiCAD pristato GRAPHISOFT BIM Server – pirmą tokio tipo sprendimą darbui komandoje įvairių sričių ekspertams projektuojant pastato informacinį modelį (BIM). Delta Server ™ technologija sumažina tinklo srautą iki minimumo ir užtikrina patikimesnius duomenų mainus interentu ir vietiniame tinkle.

Online BIM Bendradarbiavimas

Susipažinkite su tarptautiniu Online BIM bendradarbiavimu pažiūrėdami įvykusio webinaro įrašą Open & Online BIM collaboration . Sužinokite, kaip GRAPHISOFT BIM Server įvairių sričių projektavimo komandoms padeda įgyvendinti BIM techniologiją savo kasdieninėje praktikoje visame pasaulyje. Sužinokite, kaip Graphisoft BIM Serveris įvairių sričių projektavimo komandoms padeda įgyvendinti BIM techniologiją savo kasdieninėje praktikoje visame pasaulyje.

Darbo su Graphisoft BIM Server pradžia

GRAPHISOFT BIM Server buvo sukurtas Architektams, o ne IT profesionalams, todėl tuo paprasta naudotis visuose standartiniuose ofisuose. O geriausia žinia ta, kad GRAPHISOFT BIM Server paslauga teikiama nemokamai su kiekviena ArchiCAD licenzija! Pažiūrėkite šį trumpą video pristatymą ir įsitikinsite, kad sukurti BIM Serverį yra labai paprasta kaip "plug & play".