ARCHICAD 23 ĮDIEGTOS FUNKCIJOS
ARCHICAD 23 pristato dar sklandesnį BIM projektavimo proceso našumą. ARCHICAD 23 suteikia vartotojui spartesnę kasdieninių projektavimo ir modelio koregavimo procesų eigą. Naujas angų (Opening tool), patobulintas kolonų ir sijų įrankiai dar padidina modelio tikslumą, suteikia projektuotojui lankstumo, pagreitina darbo procesą ir užtikrina tikslų (error-free) tarpdisciplininį projekto koordinavimą ir bendradarbiavimą. ARCHICAD – SOLIBRI jungtis skirta greitam ir automatizuotam konstrukcinių elementų tikrinimui. ARCHICAD -dRofus sąsaja padeda organizuoti didelių compleksinių objektų darbą. TBIM KOORDINAVIMAS

Angos, nišos ir įgilinimai objektuose architektų ir inžinerių darbui

ARCHICAD 23 pristato naują angų įrankį (Opening tool) skirtą projektuoti horizontalias, vertiklias ar pasvirusias angas, įdubimus ir nišas elementuose, elementų grupėse viename ar net per kelis aukštus.

Taisyklingai pateiktos ir į dokumentaciją įtrauktos tokio tipo angos yra svarbios koordinuojant BIM projektą tarp architektų, inžinerių ir konstruktorių. Šie elementai gali būti modeliuojami, eksplikuojami ir eksportuojami IFC formatu vartotojui naudojant standartines funkcijas.

PROJEKTAVIMAS

Tikslus modeliavimas, intuityvus koregavimas, tiksli projekto dokumentacija

ARCHICAD 23 naujos funkcijos suteikia architektams galimybę greitai ir labai tiksliai kurti įvairius gelžbetonio, metalo, medžio konstrukcinius elementus.

Senesnėse versijose buvę riboti kolonų ir sijų įrankiai dabar labai patobulinti, projektuotojas galės nevaržomai kurti ir pagal poreikius lanksčiai koreguoti šiuos elementus. Net sudėtingiausių formų elementai dabar vaizduojami, kad atitiktų grafikos ir projekto pateikimo standartus. Taip pat sijos ir kolonos dabar gali būti lanksčiai atvaizduojamos 2D vaizde naudojant projektinį, simbolinį ar kitus metodus.

BIM BENDRADARBIAVIMAS

Dirbkite gudriau, o ne sunkiau

ARCHICAD-Solibri jungtis suteikia greitą ir automatizuotą konstrukcinių elementų patikrinimo galimybę. Atnaujintas programos priedas (add-on) automatiškai aptinka ir persiunčia tik pakitusius ARCHICAD modelio elementus, todėl tarpdisciplininis darbo našumas tampa dar greitesnis. Įdiegta BCF komunikavimo funkcija suteikia projektuotojams galimybę gauti, priskirti ir spręsti aptiktas klaidas.

ARCHICAD – dRofus programinių įrangų jungtis leidžia architektams fiksuoti ir organizuoti projektavimo darbus pagal kliento reikalavimus, tvirtinti bei siūlyti projektavimo alternatyvas. dRofus duomanų bazė įgalina projektuotojus rinkti ir apdoroti projektavimo taisykles bei projekto medžiagą, net dirbant prie kompleksinių didelio mastelio projektų kaip ligoninės, oro uostai ir t.t.

DARBO GREITIS / CHARAKTERISTIKOS

Dar greitesnis veikimas

Patobulintas algoritmų skaičiavimo metodas išskiria ARCHICAD 23 iš ankstesnių versijų savo greitu veikimu. Taip pat daug dėmesio buvo skirta kitiems projektuotojo laiką taupantiems pakitimams kaip:

Greitesnis failų atidarymas, mažesni failų dydžiai, greitesnis IFC failų įkėlimas – išsaugojimas ir dėka optimizuotų procesorių CPU resurso greitesnis darbalaukių perjungimas. ARCHICAD 23 jūsų turimame modelyje atnaujina tik elementus kurie buvo pakeisti arba pridėti, todėl navigavimas tarp darbo erdvių, 2D ir 3D vaizdų patapo dar greitesnis ir sklandesnis.