Background processing

GRAPHISOFT® praplėtė 64-bit operacinės sistemos technologijos galimybes iš principo pakeitus programinės įrangos skaičiavimo algoritmą pirmoji BIM industrijoje. ARCHICAD® naudojama Background processing technologija į bet kokį jūsų atliktą veiksmą atsako žymiai greičiau, todėl darbas bus dar sklandesnis!

Didžiąją darbo laiko dalį jūsų kompiuterio veiksmo atlikimo tarpsniai netolygūs. Tai yra todėl, kad kompiuterio skaičiavimo procesui skirtingo sudėtingumo vaizdus sugeneruoti reikia nevienodo laiko tarpsnio. Sudėtingesnės užduotys, kurias nurodote kompiuteriui vykdyti trunka ilgiau nei atlikti minimalų objekto pakitimą, todėl jūsų darbo tempas tai pagreitėja, tai sulėtėja.

Šiai dienai tik ArchiCAD 19 suteikia galimybe išnaudoti darbo metu likusį neveiksnų kompiuterinės sistemos potencialą generuojant jūsų padarytus modelio pakitimus visuose galimuose vaizduose (pjūvyje, fasade, plane..) jų dar neįjungus. Jūsų tolimesnių veiksmų generavimas ir nuspėjimas iš anksto suteiks žymiai greitesnius programinės įrangos atsakus į nurodytą veiksmą. Skirtumas tarp naujos background processing algoritmų skaičiavimo metodikos ir kitų standartinių BIM programų, yra neįtikėtinas.