Paslaugos

ArchiCAD MOKYMO PROGRAMA

AC1. Archicad pradedantiesiems. Modeliavimas.


1 TEMA. Įvadas į Archicad

Archicad darbo aplinka. Bendri įrankių naudojimo principai. Projekto vaizdų navigavimas. Darbo vienetai, sluoksnių (Layers) sistema, pastato aukštų sukūrimas ir nustatymas. Išorinių (eskizinių) brėžinių įkėlimas į Archicad projektą. Vizualinis brėžinių palyginimas.

2 TEMA. Modeliavimas

Sienos, jų modeliavimas. Kolonos ir sijos. Objekto savybių perkėlimo įrankiai. (Magic Wand) funkcijos naudojimas. Perdangų modeliavimas.

3 TEMA. Modeliavimas

Stogai (Roof) ir jų modeliavimas. Pastato konstrukcinių elementų apjungimas su Stogo elementais. Durų, langų ir stoglangių įkėlimas į modelį. Žemės reljefo modeliavimas ir detalizavimas ir jų modeliavimas. Pastato konstrukcinių elementų apjungimas su Stogo elemntais. Durų, langų ir stoglangių įkėlimas į modelį. Žemės reljefo modeliavimas ir detalizavimas.

4 TEMA. Modeliavimas

Bibliotekiniai objektai: baldai, įranga, šviestuvai, architektūrinės detalės ir kiti elementai. BIM objektų centrai internete. Bibliotekų prijungimas prie projekto ir objektų įkėlimas į projektą. Objektų kūrimas (Morph) įrankio pagalba. Laiptų (Stair) modeliavimas.

5 TEMA. Projekto papildymas

Išklotinių bei pjūvio brėžinių sukūrimas ir jų vaizdavimo nustatymai. 2D brėžinių ir detalių parengimas (Worksheet) ir (Detail) pagalba 3D dokumentacija. Patalpų zonavimas. Matmenų grandinėlės, altitudės, spec. žymėjimai. Teksto įkėlimas ir redagavimas. Ašių sistemos sukūrimas.


AC1 mokymų temos trukmė 25 akademinės valandos (5 akad. val. pamoka). Mokymai vyksta grupėje iki 7 asmenų. Mokymų dalies kaina 360 EUR (PVM netaikomas). Pasirašiusiuems Archicad aptarnavimo sutartį taikoma 40% nuolaida.AC2. Archicad pažengusiems. Projekto detalizavimas, dokumentacija ir išleidimas.


1 TEMA.

Atributai: Plunksnų spalvos ir storiai, linijų tipų, štrichų, statybinių medžiagų, tekstūrų taikymas ir redagavimas. Brėžnio vaizdo parinkčių fiksavimas (View Maps) taikant grafinius atributus, mąstelį, UCS padėtį.

2 TEMA.

Daugiasluoksnių (Composite) sistemų taikymas. Parametrinių profilių taikymas. Individualių elemento savybių (Property) taikymas. Grafinių pakeitimų (Graphic Overrides) parinkčių nustatymas. Elementų ruošinių (Favorites) sudarymas ir pritaikymas.

3 TEMA.

Eksplikacijos ir žiniaraščių lentelių sudarymas (Schedules) pagalba. Projekto brėžinių žiniaraščiai (Project Indexes). Dokumento šablono (Master) formavimas: dokumento apipavidalinimas, autotekstų taikymas.

4 TEMA.

Brėžinių, paveikslėlių, eksplikacijos lentelių bei kt. dokumentų maketavimas (Layout) stadijoje. Projekto bylos parengimas. Projekto bylos publikavimas: Spausdinimas, išleidimas PDF formatu, virtualaus BIMx modelio publikavimas.

5 TEMA.

Vizualizacijos vaizdų kūrimas: šviesos. šaltinių įkėlimas, vizualizavimo scenų parinkimas, fotorealistinių ir eskizinių vaizdų generavimas.AC2 mokymų temos trukmė 25 akademinės valandos (5 akad. val. pamoka). Mokymai vyksta grupėje iki 7 asmenų. Mokymų dalies kaina 360 EUR (PVM netaikomas). Pasirašiusiuems Archicad aptarnavimo sutartį taikoma 40% nuolaida.
ArchiCAD Mokymų Centras

UAB "DESIGN SOLUTIONS", KONSTITUCIJOS PR. 23C – 512, 08105 Vilnius. TEL +370 685 60553

Kitos paslaugos

  • Programinių įrangų atstovavimas

Atstovaujame bei platiname BIM projektavimo programinę įrangą GRAPHISOFT ArchiCAD, taip pat Abvent Artlantis, MAXON ir kt. Prekiaujame 3D Connexion kompiuteriniais priedais.


  • BIM modeliavimas

Architektūrinės dalies BIM projekto rengimas, konsultavimas įvairiais ir BIM modeliavimo ir projektavimo klausimais


  • 3D vizualizacija ir fotomontažai

Projektuojamo pastato fotorealistiniai perspektyviniai vaizdai, kuriuose objekto paviršiai atitinka realias spalvas, tekstūras ir medžiagiškumą. Nurodykite pageidaujamą metų bei paros laiką, ir mes užtikrinsime tikslų Jūsų pastato apšvietimą bei krentančius šešėlius. Galime "įterpti" projektuojamą pastatą į tikrą supančios aplinkos nuotrauką, tuomet rezultatas pašalins visus nesusipratimus dėl Jūsų objekto įsikomponavimo.


  • 3D virtuali realybė

Virtuali realybė (VR) - tai 360 laipsnių apžvalga ir navigacija trimatėje erdvėje. Jūs ir Jūsų užsakovas galėsite "pasivaikščioti" po projektuojamą pastatą žymiai anksčiau, nei darbininkai atvyks į statybos aikštelę! Tai puikiausias būdas pristatyti naują projektą. VR panoramas galima demonstruoti internete.


  • 3D animacija

Fotorealistiniai spalvoti videofilmai - tai "gyvas" projektuojamo pastato demonstravimas, įspūdingas projekto pristatymas užsakovams, potencialiems klientams, dalyvaujant parodose bei konkursuose. Ir tai nėra taip brangu, kaip Jūs galbūt manote!


  • GDL objektai ir bibliotekos

Mes galime sukurti interjero bei eksterjero 2D ir 3D objektų, pvz. langų, durų, baldų, šviestuvų, židinių, stoglangių ir pan. bibliotekas. Gamintojai gali naudoti tokias bibliotekas siūlydami savo produkciją, o architektai - suteikdami savo projektams daugiau realizmo.