ABVENT ArtlantisNaujasis Artlantis 2021 vizualizavimo variklis, su jau pažįstamu programinės įrangos legendiniu valdymo paprastumu, padės jums sukurti nepalyginamai kokybiškus fotorealistinius vaizdus!Artlantis - naujos kartos renderio programų lyderis, skirtas architektams ir dizaineriams, ypač tiksliai ir efektingai apskaičiuojantis fotorealistinius vaizdus, virtualios realybės panoramas bei animaciją. Turėdama ypatingai paprastą ir intuityvų interfeisą, daugiau nei dešimtmetį tobulinta Artlantis programa dabar yra sustiprinta pačiomis naujausiomis technologijomis. Su naujuoju renderio "varikliu", panaudojant Artlantis pasiekė beprecedentinį vaizdų apskaičiavimo greitį ir užtikrina pritrenkiančią jų kokybę.IFC importavimas

Nuo šiol ARTLANTIS prisijungė prie BIM technologijos. Nepaisant daugelio importuojamų formatų, dabar atsirado galimybė įsikelti ir IFC formato 3D modelį.

LUTs filtrai

ARTLANTIS turi integruotą kontrastą, spalvų gamą ir kitokią atmosferą kuriančių įvairių filtrų. Tai galie atlikti bet kuriuo darbo metu nuo pirmųjų eskizavimo žingsnių iki pat galutinio vaizdo kūrimo momentų. Taip pat esant poreikiui galima atsisiųsti daug papildomų LUTs nustatymų .CUBE formatu iš įvairių internetinių svetainių.